Залишити все чи залишитись…

Назад до новин
Замовити:

Вкажіть будь ласка ваш email - після оплати ми відправимо на нього файл з романом.

Поповніть рахунок 4149 4393 0005 7548 (Гавалешко Ірина Миколаївна) у Приватбанку на 30грн. і вкажіть в деталях переказу ваш email.

Або повідомте мене в соцемережах чи через контакт форму на сайті, що оплату здійснено.

Щиро вдячна!

        Дебютний роман Ірини Мороз «Залишити все чи залишитись…» – це історія про вибір. Про любов і ненависть, про молитву і про віру, про надії і мрії, про чекання і терпіння, про ілюзії і реальність, про шкільні та студентські роки, про гуртожиток і пригоди в ньому, про коханих і коханців, про друзів і колег, про сміх і сльози, про відстань і час, про впевненість і сумніви, про щастя.

Головна героїня постійно змушена обирати: між коханням і кар’єрою, між чоловіками, які закохані в неї і в яких закохана вона, між тим, куди краще поїхати і де краще залишитись, між тим, коли краще говорити, а коли краще мовчати, між тими, кому вірити, а кому довіряти…

Спочатку вона зустрічає кохання свого життя, але мимоволі відпускає його, бо розуміє, що помилилася. Згодом закохується вдруге, хоч відчуває, що це не дуже взаємно. Закохавшись втретє, впевнена, що це востаннє і назавжди. Але неочікувано і зовсім невчасно в її житті знову з’являється перший чоловік.

Кого залишити і з ким залишитись…?

Коментарі:
21:22:50, 05 Листопад 2018 | Тетяна

Я щаслива,що дізналась про Ірину Мороз.
Її вірші-то надія та любов.

21:22:50, 05 Листопад 2018 | Ірина Мороз
Дякую вам, мені дуже приємно.

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)

Jooble - це сайт, призначений для однієї єдиної мети: допомогти Вам знайти гідну роботу. На Jooble Ви знайдете всі вакансії. Десь вже чули таке? Так ось, всі вакансії в Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble "найбільший ресурс в Україні". Це просто випливає з особливостей його роботи: як і інші пошукові системи (наприклад, Google або Yandex) jooble не зберігає в собі інформацію, а тільки вміє її шукати, але саме це він робить краще за інших. Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на самі відповідні Вашому запиту вакансії з більш ніж 3265 сайтів з працевлаштування в Україні. jooble максимально економить Ваш час і зусилля: щоб ввівши один запит, Ви знайшли роботу, відповідну Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які хочуть від життя максимум, Jooble створив безліч інструментів. Наприклад, розширений пошук, а також безліч фільтрів. Звичайно, пошук роботи в Jooble незвичний в порівнянні із перегортання сторінок в газеті або порталі з працевлаштування, і якщо Ви освоїте його в повній мірі - Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова - така вакансія повинна в принципі існувати.

Показати весь текст...