Замовлення збірки

Назад до новин

Вартість збірки 100грн.

Назва збірки
Якби ти просто був
Ім'я та прізвище
Email
Номер телефону
Спосіб відправлення
Адреса та номер відділення
Кількість книг
Коментар до замовлення
Вартість відправлення Новою Поштою оплачується окремо, при отриманні збірки у відділенні.
При відправленні Укрпоштою вартість відправлення 15грн оплачуєтсья разом з оплатою збірки. Тобто, на мій банківський рахунок (4149 4393 0005 7548 Мороз Ірина Миколаївна) потрібно буде відправити 115грн (100грн: збірка + 15грн: вартість відправлення)
Якщо ви бажаєте замовити книгу, але проживаєте за межами України, зв'яжіться зі мною у соцсережах і ми підберемо найкращий для вас спосіб оплати та доставки. Наприклад вартість доставки звичайною поштою до Мексики 2 збірок склала 5$.
Перш, ніж відкритись тобі до останку Час на нас не чекатиме Якби ти просто був

Jooble - це сайт, призначений для однієї єдиної мети: допомогти Вам знайти гідну роботу. На Jooble Ви знайдете всі вакансії. Десь вже чули таке? Так ось, всі вакансії в Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble "найбільший ресурс в Україні". Це просто випливає з особливостей його роботи: як і інші пошукові системи (наприклад, Google або Yandex) jooble не зберігає в собі інформацію, а тільки вміє її шукати, але саме це він робить краще за інших. Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на самі відповідні Вашому запиту вакансії з більш ніж 3265 сайтів з працевлаштування в Україні. jooble максимально економить Ваш час і зусилля: щоб ввівши один запит, Ви знайшли роботу, відповідну Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які хочуть від життя максимум, Jooble створив безліч інструментів. Наприклад, розширений пошук, а також безліч фільтрів. Звичайно, пошук роботи в Jooble незвичний в порівнянні із перегортання сторінок в газеті або порталі з працевлаштування, і якщо Ви освоїте його в повній мірі - Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова - така вакансія повинна в принципі існувати.

Показати весь текст...