Залишити все чи залишитись…

Назад до новин
Замовити:

Вкажіть будь ласка ваш email - після оплати ми відправимо на нього файл з романом.

Поповніть рахунок (картку) 4441 1144 1155 5434 (Гавалешко Ірина Миколаївна) на 80грн. і вкажіть в деталях переказу ваш email.

Або повідомте мене в соцемережах чи через контакт форму на сайті, що оплату здійснено.

Щиро вдячна!

        Дебютний роман Ірини Мороз «Залишити все чи залишитись…» – це історія про вибір. Про любов і ненависть, про молитву і про віру, про надії і мрії, про чекання і терпіння, про ілюзії і реальність, про шкільні та студентські роки, про гуртожиток і пригоди в ньому, про коханих і коханців, про друзів і колег, про сміх і сльози, про відстань і час, про впевненість і сумніви, про щастя.

Головна героїня постійно змушена обирати: між коханням і кар’єрою, між чоловіками, які закохані в неї і в яких закохана вона, між тим, куди краще поїхати і де краще залишитись, між тим, коли краще говорити, а коли краще мовчати, між тими, кому вірити, а кому довіряти…

Спочатку вона зустрічає кохання свого життя, але мимоволі відпускає його, бо розуміє, що помилилася. Згодом закохується вдруге, хоч відчуває, що це не дуже взаємно. Закохавшись втретє, впевнена, що це востаннє і назавжди. Але неочікувано і зовсім невчасно в її житті знову з’являється перший чоловік.

Кого залишити і з ким залишитись…?

Коментарі:
21:22:50, 05 Листопада 2018 | Тетяна

Я щаслива,що дізналась про Ірину Мороз.
Її вірші-то надія та любов.

21:22:50, 05 Листопада 2018 | Ірина Мороз
Дякую вам, мені дуже приємно.

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)