Намалюй вірш! Конкурс!

Назад до новин

Подумала, що круто було б замутити якусь авторську ілюстрацію бодай до одного з віршів. Але, враховуючи те, що у мене з малюванням ну геть не склалося, мені однозначно потрібна допомога. Якщо серед вас, дорогі читачі, є майстри пензля або ж сміливці, які можуть спробувати намалювати щось за мотивом поезій, відгукніться! Мені надзвичайно кортить дізнатися, як ви бачите мої вірші. Аби було цікавіше, пропоную зробити це в рамках конкурсу: 🙂

усі малюнки, які я отримаю (у вигляді прикріпленого фото в особисті повідомлення Ірина Мороз) до 10 жовтня, будуть запропоновані до перегляду у спільноті [morozOvych]. За допомогою голосування (лайків, коментарів) визначимо три найкращих малюнки, автори яких отримають у подарунок книгу поезій “Якби ти просто був”.

З нетерпінням чекаю Ваших шедеврів!

koly-ya-pro-tebe-pyshuSmall

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)

Jooble - це сайт, призначений для однієї єдиної мети: допомогти Вам знайти гідну роботу. На Jooble Ви знайдете всі вакансії. Десь вже чули таке? Так ось, всі вакансії в Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble "найбільший ресурс в Україні". Це просто випливає з особливостей його роботи: як і інші пошукові системи (наприклад, Google або Yandex) jooble не зберігає в собі інформацію, а тільки вміє її шукати, але саме це він робить краще за інших. Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на самі відповідні Вашому запиту вакансії з більш ніж 3265 сайтів з працевлаштування в Україні. jooble максимально економить Ваш час і зусилля: щоб ввівши один запит, Ви знайшли роботу, відповідну Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які хочуть від життя максимум, Jooble створив безліч інструментів. Наприклад, розширений пошук, а також безліч фільтрів. Звичайно, пошук роботи в Jooble незвичний в порівнянні із перегортання сторінок в газеті або порталі з працевлаштування, і якщо Ви освоїте його в повній мірі - Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова - така вакансія повинна в принципі існувати.

Показати весь текст...