Політ з дитиною (6 місяців)

Назад до блогу

У Польщу ми вирішили летіти, оскільки машиною їхати до Вроцлава дуже довго, а в нас маленька дитина. Дорослий ледве витримує таку поїздку. Крім того, час очікування на кордоні надзвичайно різний: це може бути як 30 хв, так і повних 6-7 годин, які в сумі з усією дорогою можуть забрати ледь не добу. Літати я не люблю (хіба в думках!), але цей варіант виявився найшвидшим і найзручнішим передусім для Святослава.

Політ з дитиною (6 місяців)

✔Рейс. Оскільки прямого рейсу від нас немає, квитки ми змушені були взяти з пересадкою: Львів-Варшава (1 год), Варшава-Вроцлав (1 год). Перший літак спізнився з вильотом і з прибуттям на хвилин 20, тому, як би ми не бігли, встигнути на другий вже не могли. Але, оскільки це провтик авіакомпанії, нам знайшли квитки на наступний рейс і навіть дали 36 злотих на трьох, щоб поїсти. Хто знає, які ціни в аеропортах, той розуміє, що цього вистачить на два з половиною чаї. ? Загальний час нашої подорожі затягнувся, враховуючи всі нюанси, тож, у підсумку ми залишилися не надто задоволеними послуги авіакомпанії LOT. ?

✔Коляска. У нас польська коляска - Dalga Taco. Як сказали в аеропорту, жодних обмежень щодо вигляду і типу коляски немає. Уточнили лише, чи її вага вкладається у 15 кг, на що відповідь була позитивною, оскільки наша важить 12 кг. Під час реєстрації до неї приклеюють талончик і потім протягом ~ 2 годин ви катаєтесь з малям по аеропорту і здаєте коляску вже перед самим входом у літак. Складаєте її самі, працівники відмовляються це робити із зрозумілих, як на мене, причин! Потім, одразу ж після польоту, перед виходом з літака, вам подають коляску і ви знову на колесах! Все просто і зручно.

✔Кімната матері і дитини. Приїжджаючи в аеропорт (навіть в Україні), складається враження, що одразу потрапляєш за кордон: чисті туалети, туал. папір, тепла вода, мило, паперові рушники, душ, пеленальний столик - все, як для людей. В такі моменти, я згадую програму Фреймут, про те, що у пологових будинках немає теплої води, у школах - мила, у поліклініках - туал. паперу… Ніколи не зрозумію цієї дволикості. Дуже зручно користуватися кімнатою для матері і дитини, можна перевдягнути, помити маля, змінити підгузок.

✔Одяг. В ручний багаж ми брали мінімум речей, оскільки розуміли, що основне наше завдання - дивитися за дитиною. Дві памперсні пеленки, дві байкові, 6-7 підгузків (добре, що взяли більше, бо довелося чекати іншого рейсу!), два бодіки, два чоловічки, шкарпетки, комбінезон, дві шапочки - одна тепла, інша - проста (весняна).

✔Іграшки. Кілька невеличких улюблених гризунців і бряскалець треба взяти, бо будете забавляти дитину, як ми, ручним годинником! Але це не тому, що іграшок не взяли, просто ми в літак заходили останні, тому швидко вмощувалися, бо потрібно було злітати - іграшки просто не встигли витягнути.

❗Порада: на нашу думку, в літак краще заходити першими, це набагато зручніше, якщо ви з дитиною. До речі, батьків з немовлям, мали б пропускати без черги, але це не завжди і не скрізь спрацьовує. Але те, що вам приділятимуть більше уваги, однозначно.

✔Паски безпеки. Дитина в літаку сидить з мамою. До маминого паска безпеки додається ще один, яким ви прикріплюєте дитину до себе. З цим стюардеса радо допомагає.

✔Температура. Сильним мінусом для нас виявилася температура повітря у літаку - там Африка, можна летіти в одному бодіку. Але коли заходиш в рукаві чи прямуєш до аеропорту - знову зима, а якщо дитина заснула під час польоту, одягнути її вже не так просто. Тому ту годину спеки, сухого повітря, пошкрябування в горлі і стрілянини у вухах треба просто пережити!

✔Їжа. Ми ще не почали прикорм, Святослав повністю на грудному вигодовуванні. Для перельотів це великий плюс, оскільки лікарі наполегливо рекомендують давати дитині груди (або просто щось попити) під час зльоту і посадки, щоб не боліли вушка. Я давала, все було гаразд. Мені здається, що я в сто разів більше боялася, ніж Святик. І у мене якраз дуже боліли вуха під час останнього польоту, але цей пост не про мене)))

Політ з дитиною (6 місяців)

Під час першого польоту Святослав грався, дивився в ілюмінатор і веселив пасажирів. Під час другого - спав. Під час приземлення почав прокидатися і хникати, тому, підозрюємо, таки відчував невеличкий дискомфорт у вушках.
#gavaleshko_fligth

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)