Подарунок зі Сходу галичанці, яка проживає у Києві

Назад до блогу

іноді маленьке слово - важливіше, ніж великий вчинок.
іноді маленький вчинок - важливіший, ніж велике слово.
іноді важливі просто слово і просто вчинок. 
але коли зовсім незнайома людина із зовсім незнайомого міста надсилає тобі в подарунок свою гітару, то час зупиняється і зупиняєшся ти... 
в такі моменти задумуєшся над усім, що було досі, щоб знати, як бути далі. багато що змінюєш і пере(пере)осмислюєш. 

Подарунок зі Сходу галичанці, яка проживає у Києві

я піймала себе на думці, що геть нічого не знаю про Маріуполь, (звідти мені надіслали гітару, я туди - дві свої книги), але відтепер над цим містом витатиме енергетика моєї безмежної вдячності. 

Подарунок зі Сходу галичанці, яка проживає у Києві

і я щиро кажу: це велике щастя, коли те, що ти робиш, комусь подобається, коли хтось з нетерпінням чекає на те, що ти напишеш, коли в тебе так вірять і так довіряють тобі, коли дають все необхідне і просять не зупинятись.
за такі моменти, такі слова, такі знаки і вчинки - ДЯКУЮ!

Подарунок зі Сходу галичанці, яка проживає у Києві

спасибі, Weird Volyn, за інструмент, за стимул і за ці емоції.

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)

Jooble - це сайт, призначений для однієї єдиної мети: допомогти Вам знайти гідну роботу. На Jooble Ви знайдете всі вакансії. Десь вже чули таке? Так ось, всі вакансії в Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble "найбільший ресурс в Україні". Це просто випливає з особливостей його роботи: як і інші пошукові системи (наприклад, Google або Yandex) jooble не зберігає в собі інформацію, а тільки вміє її шукати, але саме це він робить краще за інших. Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на самі відповідні Вашому запиту вакансії з більш ніж 3265 сайтів з працевлаштування в Україні. jooble максимально економить Ваш час і зусилля: щоб ввівши один запит, Ви знайшли роботу, відповідну Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які хочуть від життя максимум, Jooble створив безліч інструментів. Наприклад, розширений пошук, а також безліч фільтрів. Звичайно, пошук роботи в Jooble незвичний в порівнянні із перегортання сторінок в газеті або порталі з працевлаштування, і якщо Ви освоїте його в повній мірі - Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова - така вакансія повинна в принципі існувати.

Показати весь текст...