Полуничні запаси

Назад до блогу

Не знаю, як Ви, а я обожнюю ягідні джеми. Тому зазвичай на зиму запасаюся цією смакотою. Традиційно першість випадає полуниці - вона достигає найшвидше.

Днями батьки передали з дому цілу коробку королеви ягід, тож взялася її заморожувати.

Я й гадки не мала, що вийде так багато варення, але морозильна камера заповнена вщерть, тому я з легкістю видихнула - зима буде безбідною. Ще й ділитись можна.

На черзі - чорниця, смородина і улюблена малина.

Буде в мене не холодильник, а вітамінна бомба!

 

 

Полуничні запаси

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)

Jooble - це сайт, призначений для однієї єдиної мети: допомогти Вам знайти гідну роботу. На Jooble Ви знайдете всі вакансії. Десь вже чули таке? Так ось, всі вакансії в Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble "найбільший ресурс в Україні". Це просто випливає з особливостей його роботи: як і інші пошукові системи (наприклад, Google або Yandex) jooble не зберігає в собі інформацію, а тільки вміє її шукати, але саме це він робить краще за інших. Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на самі відповідні Вашому запиту вакансії з більш ніж 3265 сайтів з працевлаштування в Україні. jooble максимально економить Ваш час і зусилля: щоб ввівши один запит, Ви знайшли роботу, відповідну Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які хочуть від життя максимум, Jooble створив безліч інструментів. Наприклад, розширений пошук, а також безліч фільтрів. Звичайно, пошук роботи в Jooble незвичний в порівнянні із перегортання сторінок в газеті або порталі з працевлаштування, і якщо Ви освоїте його в повній мірі - Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова - така вакансія повинна в принципі існувати.

Показати весь текст...