Він так близько, але він такий далекий.

Назад до прози
Він так близько, але він такий далекий.

(уривок з роману…)

Він так близько, але він такий далекий. Ми можемо мовчати годинами, хоч я і спрагла розмов із ним. Мені здається, я готова робити все, що він робить. Жити таким життям, як живе він, навіть, якщо в результаті частково себе втрачу. Я готова жертвувати заради нього. Я готова не спати поки він спить, не дихати поки він дихає, не говорити поки він мовчить. Я готова любити його, якщо йому потрібна моя любов.
Але я й гадки не маю, що йому потрібно. Він не каже. Можливо, й сам не знає. Я й гадки не маю, навіщо я йому. Але він не відпускає. Він тримає мене, нагадує про себе і не дає забути. Він повністю керує мною. І я піддаюся.
Я втомилася його ідеалізувати. Я ж знаю, що він не моя людина. Я ж знаю, що він не мій. Господи, я ж це знаю. Але ці почуття, як отрута, яка повільно розтікається по організму. І згодом вже навіть не буде й цієї частини мене, яка ще здатна тверезо мислити. Згодом вже навіть не буде звичної мене, а лише та, що готова стати рабом своєї невизначеності, а лише та, що хоче бути з ним.

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)

Jooble - це сайт, призначений для однієї єдиної мети: допомогти Вам знайти гідну роботу. На Jooble Ви знайдете всі вакансії. Десь вже чули таке? Так ось, всі вакансії в Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble "найбільший ресурс в Україні". Це просто випливає з особливостей його роботи: як і інші пошукові системи (наприклад, Google або Yandex) jooble не зберігає в собі інформацію, а тільки вміє її шукати, але саме це він робить краще за інших. Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на самі відповідні Вашому запиту вакансії з більш ніж 3265 сайтів з працевлаштування в Україні. jooble максимально економить Ваш час і зусилля: щоб ввівши один запит, Ви знайшли роботу, відповідну Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які хочуть від життя максимум, Jooble створив безліч інструментів. Наприклад, розширений пошук, а також безліч фільтрів. Звичайно, пошук роботи в Jooble незвичний в порівнянні із перегортання сторінок в газеті або порталі з працевлаштування, і якщо Ви освоїте його в повній мірі - Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова - така вакансія повинна в принципі існувати.

Показати весь текст...