Важливо бути у всьому разом!

Назад до блогу

Пройшов уже тиждень, а я ще не розповіла про Разомфест. Картала себе кожного дня за те, що не знаходила вільного часу, а сьогодні вирішила – годі займатися самопоїданням – гайда писати.

Важливо бути у всьому разом!

Ясна річ, розповідати я буду зі свого боку як глядач і учасник. А ще не буду приховувати того факту, що я знайома із організаторами. З цього власне хочу розпочати.

Важливо бути у всьому разом!

Варто знати одне - ці люди неймовірні! Талановиті, організовані, наполегливі, оперативні і щирі. Знаю, такі речі краще казати особисто, але, оскільки я трохи сором'язлива, напишу тут: чесно, я їх усіх дуже люблю, бо вони роблять велику справу. Точніше, вони такі непосидючі, що завжди щось роблять і, мабуть, в цьому їхня велика перевага. Друзі, ви круті.

Важливо бути у всьому разом!

Пригадую, була на тогорічному фестивалі, де організатори об'єднали (пощастило!) три мої улюблені гурти. Все було настільки атмосферно, гарно, життєрадісно і весело, що годі й казати. А ще я недавно дізналася, що чоловік планував мені освідчитись на тому фестивалі, щоправда не дочекався його і зробив це на кілька місяців раніше! Тож у Львів ми поїхали вже, як наречені. Тоді так само, як і цьогоріч, дощило. Але не мені розповідати, що Львів прекрасний у будь-яку пору року і в будь-яку погоду. :)

Важливо бути у всьому разом!
Важливо бути у всьому разом!
Важливо бути у всьому разом!

Цього року вже було не три гурти, а дванадцять! Як на мене це дуже потужний ріст. Фестиваль ще зовсім юний, а набирає обертів, як дорослий і досвідчений захід, про який знають вже по всій Україні.

Важливо бути у всьому разом!

Мені пощастило почитати вірші на Разомфесті під чудовий музичний супровід гітариста з Чернівців Льоші Іванкова. Приємно було, що зібралось чимало охочих послухати поезію.

Важливо бути у всьому разом!
Важливо бути у всьому разом!

Цікаво те, що цьогоріч на Разомфесті об'єднали літературу, музику та подорожі. Через це він став не лише розважальним, а й пізнавальним. Особисто я досі боялася подорожувати автостопом, а от тепер вирішила спробувати. Навіть намет вже потихеньку купуємо! :)

Важливо бути у всьому разом!

Я вперше в своєму житті давала автографи на серветках і квитках на фест.

Важливо бути у всьому разом!
Важливо бути у всьому разом!

Зізнаюся, багатьох гуртів на фестивалі ми не послухали, оскільки мали ще кілька зустрічей і справ у Львові... Але того, що ми чули і бачили, вистачило, аби сказати: це був крутий Разомфест!

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)

Jooble - це сайт, призначений для однієї єдиної мети: допомогти Вам знайти гідну роботу. На Jooble Ви знайдете всі вакансії. Десь вже чули таке? Так ось, всі вакансії в Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble "найбільший ресурс в Україні". Це просто випливає з особливостей його роботи: як і інші пошукові системи (наприклад, Google або Yandex) jooble не зберігає в собі інформацію, а тільки вміє її шукати, але саме це він робить краще за інших. Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на самі відповідні Вашому запиту вакансії з більш ніж 3265 сайтів з працевлаштування в Україні. jooble максимально економить Ваш час і зусилля: щоб ввівши один запит, Ви знайшли роботу, відповідну Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які хочуть від життя максимум, Jooble створив безліч інструментів. Наприклад, розширений пошук, а також безліч фільтрів. Звичайно, пошук роботи в Jooble незвичний в порівнянні із перегортання сторінок в газеті або порталі з працевлаштування, і якщо Ви освоїте його в повній мірі - Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова - така вакансія повинна в принципі існувати.

Показати весь текст...