За день до того, як поїхати з Мексики.

Назад до блогу

За день до того, як поїхати з Мексики, з нами трапилася «неймовірна» річ.

За день до того, як поїхати з Мексики.

Завершивши всі справи і зібравши речі у валізи, в день перед вильотом в Україну ми пішли в центр Гвадалахари на найбільший у світі базар, де, як сказав наш друг Сава, можна навіть маму з татом купити. Аж такі глобальні покупки ми не планували – все, що було потрібно – ще одна сумка, так би мовити, для сувенірів (бо не будемо казати, що ми лахи везли з другого кінця світу).

За день до того, як поїхати з Мексики.

Дістатися до базару вирішили пішки: погода, як завжди, сонячна, взуття зручне, маршрут знайомий. З собою традиційно взяли фотокамеру, аби в останній день перебування в Мексиці не пропустити щось цікаве.

За день до того, як поїхати з Мексики.
За день до того, як поїхати з Мексики.

До центру Гвадалахари від нашого помешкання іти потрібно було приблизно годину. Якщо транспортом – двома маршрутками і в страшних заторах - часу таким чином не зекономиш. Якщо ж таксі, то, як мінімум, очента песос пор фавор (80) – дорого. На щастя, ми обоє любимо піші прогулянки.

За день до того, як поїхати з Мексики.

Мушу сказати, що центр Гвадалахари не зрівняється з центром Києва за кількістю людей, які одночасно в ньому щоденно перебувають. Місто дуже велике, як я вже десь згадувала, втричі більше за Київ - завжди шалений рух, дуже багато місцевих жителів і туристів. Ще й нас там того дня бракувало!

За день до того, як поїхати з Мексики.

Як все це бачила я:

За день до того, як поїхати з Мексики.

Ми звернули з-за рогу на велику центральну вулицю і цілеспрямовано йшли в напрямку базару. І раптом я побачила, як мій чоловік різко відхилився назад і в той же момент швидко побіг кудись з криками: «ану, стій!». Тим часом, довкола мене скупчилося дуже багато людей і я подумала: ну все, от казали нам, що в Мексиці людей крадуть прямо на вулиці, то певно все так і відбувається, як оце зараз: чоловіка відволікли (я, зізнаюся, подумала, що у нього вкрали фотоапарат), а я тут одна, в зеленькому платтячку, буду зараз відбиватися. Не розуміючи, що відбувається, швидко почала пробиратися крізь людські тіла і бігти за чоловіком (ніколи не думала, що такий день настане).

І тут бачу: стоїть Гріша посеред дороги, дуже сердитий щось кричить услід низенькому і повненькому мексиканцю, під ногами якого аж куриться, так тікає. В той же момент на хорошій швидкості їде маршрутка, яку мій чоловік, звісна річ, не бачить, бо стоїть спиною до неї. І тут я, як в американському блокбастері, щосили кричу: «ГРІША!». Чоловік повертається і за метр від славнозвісного «the bus from the hell» встигає втекти на тротуар.

За день до того, як поїхати з Мексики.

Як все було насправді:

За день до того, як поїхати з Мексики.

Коли ми звернули з-за рогу на центральну вулицю, ззаду до Гріші підбіг чоловік років 35-ти і різко зірвав з його шиї золотий ланцюжок. Як – поняття не маю, враховуючи те, що мій чоловік набагато вищий за нього.  Як не побоявся – теж не уявляю (а раптом Гріша - чемпіон світу з бігу чи боксу) - видно, то не перший раз або, як то кажуть, ще не попав на «свого». Гріша вирішив не гаяти ні секунди - одразу ж кинувся йому навздогін. Дуже швидко мексиканець зрозумів, що шансів у нього небагато, тому викинув ланцюжок через плече і таки отримав поза вуха, бо чоловік через такий напад дуже обізлився – ніколи його таким не бачила. Далі ми пішли до того місця, де зірвали ланцюжок, бо Гріша припустив, що десь там мав впасти хрестик. Ми вдивлялися, шукали, нам «буцімто» допомагали люди, але – нічого. Тоді Гріша каже мені (вони ж не розуміють української): здається, той чувак, що говорить по телефону, став на хрестик ногою і не посувається. Я б ніколи в житті не потривожила простір людини і не попросила б підняти ногу (лиш тепер розумію, що дарма я така етична), а Гріша просто вдарив його по ногах і під взуттям «зовсім невинного мексиканця» ми побачили хрестик. «Ой негарно, хлопці, вийшло. Негарно.» Після цього банда з 5-ти людей почала активно метушитись і тікати, а чоловік ще й добавив жару галасом: «поліція, поліція!».

За день до того, як поїхати з Мексики.

Все це відбувалося хвилин п’ять, але ввело нас у такий стан шоку, що годі й казати. Якими б безстрашними ми не були, але все ж - ми чужинці. А Мексика – це Мексика.

За день до того, як поїхати з Мексики.

Як ви вже зрозуміли, базару в той день ми не хотіли. Довго йшли, озираючись, чи за нами хтось не біжить, бо мало того, що помішали заробітку, ще й по морді дали.

Потім піймали таксі, заплатили очента песос і поїхали додому. Були щасливі, що живі і що завтра  - літак.

За день до того, як поїхати з Мексики.

Скрізь є свої нюанси :)
У виправдання мексиканцям скажу: ми знали, що там таке буває, нас попереджали знімати все з себе перед тим, як виходити з хати…  Але, якби знав, де впадеш, постелив би.

За день до того, як поїхати з Мексики.
Коментарі:
20:59:07, 31 Грудень 2021 | Дмитрий

Всем привет!
Команда компании Формат поздравляет Вас с наступающим Новым Годом и Рождеством!
Желаем отлично провести праздники и зарядиться энергией. Пусть в новом году сбудется все то, что Вы пожелали. Желаем, чтобы все цели были достигнуты, а планы перевыполнены.????

Также ловите ещё один подарок в следующем месяце.
Если обращаетесь в первые, предоставим Вам гарантированную скидку на все виды продукции, кроме услуг:)”??

Если Вы уже наш клиент, действует система накопительных скидок.

Вы сможете приятно удивить своих партнёров подарочной полиграфической продукцией напечатанной на ультра современном оперативном цифровом оборудовании Коника Минолта 7090, с возможность печати на всех типах бумаг плотностью от 45-400 г/м2 разрешением печати 2080х2080 dpi;

Также ещё одна приятная новость – все заказы могут быть выполнены в течение 1 часа либо день в день при наличии пост обработок????

Логистика НП 1-2 раб. дня, либо маршрутка день в день в Одессу и в Херсон за Ваш счёт:)

02:06:38, 11 Лютий 2022 | sinugaasep

Добрый день!

Аттестация/Переквалификация профессий по ISCO 88

Дистанционные услуги-
Школа курсов из Эстонии, Таллин, предлагает сотрудничество и услуги аттестации и переквалификации корочек различных профессий на карточки рабочих специальностей европейского образца по стандарту EN ISCO 88 (перечень профессий на сайте) Наши документы действительны по всей территории европейского союза.
Цены:
Переквалификация на основании имеющихся дипломов – 60 евро
Выдача новых 80 евро
(На сайте цены для эстонских клиентов)
карточки отправляем с письмом по адресу заказчика

С Уважением
Александр Чалюк
Keev Group OU
+372 56773791
https://sinugaas.ee/ru/koolitus/

03:07:11, 26 Квітень 2022 | KarinaHer

Ηеllo аll, guyѕ! I knоw, mу meѕѕagе mау bе too ѕpесifiс,
Вut my sіѕter found nicе mаn here аnd they married, ѕо hоw about mе?ǃ 🙂
I аm 27 yeаrѕ оld, Karіnа, frоm Ukraine, Ι know Engliѕh and Germаn lаnguageѕ alsо
Аnd… Ι hаvе speсіfіс dіѕeasе, namеd nymрhоmаnіа. Ԝho knоw whаt iѕ thіs, cаn underѕtand mе (better tо say it immеdіatеlу)
Αh уeѕ, I сооk vеry tаstуǃ аnd Ι love not only cооk ;))
Im rеal gіrl, nоt prоstіtutе, аnd lоoking for ѕerіоus and hоt rеlаtіonѕhiр…
Anywау, уоu cаn find my prоfіlе hеrе: http://tbetpakerliter.gq/user/83134/

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)