Життя з колючками

Назад до блогу

Маю неприховану любов до кактусів. Не скажу, що я їх колекціоную, бо колекція для мене - це мега велике зібрання.

Та, якщо хтось повертається з прогулянки чи подорожі з новою кружкою, то я - з новим кактусом. Так вже історично склалося, що ці рослини весь час зі мною - і навіть при переїздах мені неважливо скільки вдасться взяти з собою одягу, я, повірте, найбільше турбуюся про те, щоб кактуси доїхали цілі і неушкоджені. Мабуть, це звучить смішно і дивно, але іноді добре мати таку прив'язаність до чогось, що робить тебе щасливим, особливо, якщо це щось завжди може бути поряд. Звісно, кактуси не замінять рідних, коханих, друзів чи живого спілкування, але це щось важливе тобі, важливе твоє, важливе в тобі.

Життя з колючками

Зараз у мене майже 20 різних видів кактусів. Я не знаю, багато це чи мало. Усі вони дружньо поміщаються на підвіконнику моєї кухні.  І я справді не уявляю жодних інших вазонів на їхньому місці. Певно, це любов.

Нещодавно я їх пересадила, а вчора обклала кожен кактус камінчиками, які батьки привезли з моря. Тепер  це така естетика, така потіха для очей і душі, така краса!

Життя з колючками

Я знаю, вони тішаться разом зі мною. І їм теж до вподоби наша дружба - справжня.

Бо тільки я знаю, що живу з найніжнішими у світі рослинами, а не з колючками.

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)

Jooble - це сайт, призначений для однієї єдиної мети: допомогти Вам знайти гідну роботу. На Jooble Ви знайдете всі вакансії. Десь вже чули таке? Так ось, всі вакансії в Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble "найбільший ресурс в Україні". Це просто випливає з особливостей його роботи: як і інші пошукові системи (наприклад, Google або Yandex) jooble не зберігає в собі інформацію, а тільки вміє її шукати, але саме це він робить краще за інших. Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на самі відповідні Вашому запиту вакансії з більш ніж 3265 сайтів з працевлаштування в Україні. jooble максимально економить Ваш час і зусилля: щоб ввівши один запит, Ви знайшли роботу, відповідну Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які хочуть від життя максимум, Jooble створив безліч інструментів. Наприклад, розширений пошук, а також безліч фільтрів. Звичайно, пошук роботи в Jooble незвичний в порівнянні із перегортання сторінок в газеті або порталі з працевлаштування, і якщо Ви освоїте його в повній мірі - Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова - така вакансія повинна в принципі існувати.

Показати весь текст...