Домінанта твоєї весни

Назад до прози
Домінанта твоєї весни

Маневри неминучої самотності невимушено забивають чергові цвяхи у поліно відчаю. Правда, з нього аж ніяк не сипатимуться фіалки, коли воно розколеться на дві частини. А от сльози литимуться – надворі ж весна – соку вдосталь. 
Мотив наївної фантазії скоро розіб’ється об скалу байдужості. А безневинний докір правді, як і завжди, залишиться поза увагою. Ніхто й не помітить, як вона ображено дивитиметься тобі у вічі. А ти свідомо її ігноруватимеш, намагаючись уникнути проникливого, нестерпного погляду, який так уперто дихатиме докором. Направду, тобі це чудово вдається. 
Ти по краплині збираєш ноти суму, прагнучи довершити свою колекцію з моїх формально занотованих монологів, навгад беручи фальшиві акорди у чужій тональності, примітивно втішаєшся. 
Відвертість так в’їлася у твою буденність, що навіть почала тобі личити. А прискіплива дріб’язковість, схоже, так і залишилась незамінною у нескінченному переліку твоїх достоїнств. 
Весна вже торкається плеча і дихає в обличчя теплом, а ти топиш свій сум у сухому березовому соку. Сумніви навпроти тебе – ти надто розумний і безпосередній, щоби втішатись наївним маревом ілюзій.

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)