Смішно і добре

Назад до прози
Смішно і добре

Вона прийшла додому зранку. Навпомацки ввійшла у темну кімнату і не вмикала світло, аби не розбудити сусідку. Пересунувши червоний квадрат на календарі вперед, зловила себе на думці, що зустріла цей день, мабуть, краще, ніж Новий рік. Гаяти час не хотіла і не могла – склала речі в сумку і поспішила на ранковий рейс додому. 
Вільних місць не було. Стояти довелось півдороги, аж до пересадки – далі і сиділося, і навіть спалося. І якщо зазвичай дорога здавалася страшенно довгою, на цей раз – вона не розуміла, скільки часу їхала і де знаходилася в конкретний момент – від того ставало смішно і добре. Та й не тільки від того. 
Вона не могла забути той запах – він п’янив весь ранок і досі витав десь поміж пасажирів переповненого транспорту. Вона боялася заплющувати очі, (бо не хотіла, щоб цей сон закінчувався), бо одразу заснула б. А коли поверталася думками в ніч, згадувала безкінечний сміх та бренді, шкаралупи від фісташок і лимон, кока колу, дартс і темні окуляри. Потім ще був мільйон крутих фото – таких, що цілком здатні поповнити фургон спогадів вражаючим ексклюзивом.
А коли все це закінчилося, були довгі обійми на прощання та коричневі шкари великого розміру (їх вона так і не випросила собі у подарунок). Далі була сонна передранкова ніч, а разом з нею прогулянка вологим, мокрим до нитки містом. 
Вічно-холодні жаб’ячі руки були такими теплими, що невимушено підігрівали повітря, слова й думки. І навіть чай о пів на шосту ранку був якимось особливо міцним і добрим. А той порційний цукор в кишені робив ще солодшим і без того солодкий вечір. 
Вона не хотіла іти, заплющувати очі – прокидатись… Але день стукав у потилицю і те, що дозволяла ніч, поволі втрачало свій зміст і розчинялось у ранковій прохолоді. 
Крапку поставила вахтерка із білим, як молоко волоссям, яка повернула ключ і відчинила гуртожиток.

Коментарі:
16:31:42, 22 Лютий 2021 | Анна Андреева

ПРИВИТАЙТЕ ВСІХ, Я БУДУ ЛЮБИТИ ПОДІЛИТИСЯ СВІДЧЕННЯ ВСІМ ВСІМ, .. кілька місяців тому мій чоловік залишив мене заради іншої леді. Я його так люблю, і все, про що я міг думати, – це самогубство. Я спробував кілька способів, але жоден не зумів. Я вирішив читати в Інтернеті та читати про заклинання та заклинання. Я спробував, я втратив багато грошей, але це був той самий результат. Я майже здався, поки не зустрів доктора Алабу, заклинателя Заклинателя, який переконав мене в успіху, і я прочитав коментарі людей на його веб-сайті. Я скептично ставився до нього, оскільки згубив багато грошей. він запевнив мене, що його робота на 100% хороша, і коли я спробував, то був такий щасливий, бо мій чоловік повернувся до мене додому … Зараз мій чоловік дуже слухняний і любить мене більше. Зараз я вагітна 2 місяці, і я щаслива, що він у мене є у своєму житті. Я порадив би вам звернутися до цього потужного майстра заклинань, який дав мені другий шанс на щастя і любов, я спробував кілька заклинань, і жоден з них не зумів. Якщо хтось може допомогти вам повернути любов і направити вас у пошуках життєвих рішень, це він. Зв’яжіться з ним безпосередньо за адресою -Email- dralaba3000@gmail.com …… Ви також можете надіслати Whatsapp на +2349071995123. Вітаємо .. 😘 😘

Залиште коментар

Ім'я (обов'язково)
Email (не буде опублікований) (обов'язково)

Jooble - це сайт, призначений для однієї єдиної мети: допомогти Вам знайти гідну роботу. На Jooble Ви знайдете всі вакансії. Десь вже чули таке? Так ось, всі вакансії в Україні є тільки на jooble. І це не тому, що jooble "найбільший ресурс в Україні". Це просто випливає з особливостей його роботи: як і інші пошукові системи (наприклад, Google або Yandex) jooble не зберігає в собі інформацію, а тільки вміє її шукати, але саме це він робить краще за інших. Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на самі відповідні Вашому запиту вакансії з більш ніж 3265 сайтів з працевлаштування в Україні. jooble максимально економить Ваш час і зусилля: щоб ввівши один запит, Ви знайшли роботу, відповідну Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які хочуть від життя максимум, Jooble створив безліч інструментів. Наприклад, розширений пошук, а також безліч фільтрів. Звичайно, пошук роботи в Jooble незвичний в порівнянні із перегортання сторінок в газеті або порталі з працевлаштування, і якщо Ви освоїте його в повній мірі - Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова - така вакансія повинна в принципі існувати.

Показати весь текст...