Я й гадки не мала що таке зима
Назад до прози
Коли ти казав – головне пережити цю зиму, я ще не знала, що таке зима. Коли ти казав: відстань – не перешкода, я й гадки не мала, що таке відстань. Коли ти з усміхом дивився на те, що мене турбувало, я тихо бурчала, бо це турбувало. Коли ти казав: час покаже, я думала, ми не підвладні часу.
Та зараз, коли зима у розпалі і час нас зрадив, відстань стала холодною підступною заразою. А ти знав, що так буде?
Коли ти казав – головне пережити цю зиму, я усміхалась і мовчала, мовляв – скільки тієї зими? Ай справді, скільки?